Sport és fitneszExtrém sportok

Race Driver Ralf Schumacher életrajz, eredmények, fotók

Ralf Schumacher - autóversenyző eredetileg Németországból. Úgy működik, mint a „Formula 1”. Brother a legendás autóversenyző Michael Schumacher.

korai években

Ralph született 1975 nyarán Németországban. Még korán elkezdte érdekelni autóversenyzés. Ez részben annak köszönhető, hogy a lelkesedés bátyja, aki szintén részt vett a versenyzést.

Tinédzserként kezdett gokartozni. Ez az a sport Schumacher lesz az első autó vezetési képességek. Ő érdekelt kart, amíg a tizenkilenc év, és már akkor úgy dönt, hogy az élete fog kapcsolódni versenyeken. A fiatalember megértette, hogy gokart - ez nem éppen az a fajta sport, hogy el fogja érni egy csomó, majd úgy dönt, hogy menjen be a „Formula 3”. Ez az esemény 1994-ben történt. Ő beszélni kezd a csapat WTS. Az első évadban várhatóan ő nem nyer semmit. Azonban a következő sikerült elérni némi sikert. Ralf Schumacher a második helyre került a német bajnokságot „Formula 3”. Az első az volt, Norberto Fontana. Már a következő időszakban, a sofőr jár, mint a „Formula Nippon” Japánban és nyer ebben a bajnokságban.

A fő színpadi pályafutását

1997-ben Ralph rögzítve van a „Forma-1”. Első csapat - Jordan: Írország. Ő beszélt elég jól, hogy fiatal kora ellenére. A probléma az volt, hogy a sportoló nem volt elég stabilitást annak érdekében, hogy a maximális eredményt. Az első évadban csak egyszer emelkedik a pódiumra, meg fog történni a harmadik futama. Érdemes megjegyezni, hogy gyakran megáll futam miatt a baleseteket.

A következő évben ő volt csapattársak és a szurkolók, megkapta a becenevet. Ralf Schumacher Wet nevű Ralph. A cím azonban ez lehet érvényesnek tekinteni, mivel ő kapta meg az a tény, hogy képes volt visszaszerezni az irányítást a vizes pályán. Becenév vele maradt egész pályafutása, a versenyen az úton eső után, ő hozza a csapatot, hogy nem csak az első pont, hanem képesek legyenek a végső pillanat. Ez történt Belgiumban.

1999-es idényben Schumacher már megkezdődött a másik csapat, az úgynevezett Williams. Ő jár tandem Alessandro Zanardi. A fiatal német képes lesz felülmúl a tapasztaltabb olasz, aki egykor az egyik legerősebb versenyző a kategória CART.

Az első győzelem a versenyt meg kell várni sokáig. Csak 2001-ben, Ralf Schumacher először a karrier nyeri a versenyt. Ugyanabban a szezonban tudott nyerni még több győzedelmeskedik. Három győzelem egy szezonban vezet az a tény, hogy az eredmények a német lesz a negyedik, és az eredmény abban az időben lesz nagyon jó neki.

A 2002-es szezonban a német nyeri csak egyetlen faj, és 2003-ban képes lesz nyerni néhány fontos győzelmet. Lehet, hogy ha ő járt sokkal stabilabb, igényt tarthat az első helyet a szezon végén. De mivel a gyakori balesetek, és egyszerűen rossz futam Ralph elérni ezt elmulasztotta, és maradt az árnyéka több csillag testvére.

A következő időszakban sikertelen volt mindkét Schumacher és az egész csapatnak. Annak ellenére, hogy az egyik első futam befejezi a második, sokkal komolyabb problémák kezdődik: minden eredmény a csapat megszünteti, mert néhány megsértése, valamint a német lesz a súlyos balesetet szenvedett, és megsérült, ami miatt lesz kihagyni néhány versenyen. A tragikus esemény történik az úton Amerikában.

Season 2005-ben kezdődött, mint egy része a Toyota és jár együtt Jarno Trulli, a híres olasz autóversenyző. A szerződést a japán csapat lesz aláírt két évre. Miután érettségi kézzel csavarja a megállapodás nem fog, és harminc német elhagyja a csapatot.

Ezen, pályafutását a „Formula 1” véget ér. A sportoló kipróbálni magam más kategóriákban a versenyzés.

Mint látható, semmi komoly nyerte Ralf Schumacher. Fotók mutatják a nagyon erős hasonlóságot bátyja.

Karrier után "F-1"

2008-ban egy német úgy dönt, hogy menjen egy másik kategóriába versenyeken. Elkezdi, hogy részt vegyenek a Deutsche Tourenwagen Masters. Az első szezon lesz a csapat Mücke Motorsport. Komoly versenyző nem fogja elérni eredményeket, és megteszi a szezon végén csak tizennegyedik helyen legyen mondva csak három kredit.

2009-ben csatlakozik a csapathoz HWA csapat. Ismét nem mutat semmi rendkívülit, és rangsorolja tizenegyedik az eszköz - kilenc pont.

A következő szezonban ismét gyengén teljesít: tizennegyedik hely, és csak három pontot szerzett.

A 2011-es szezonban, Ralph adta rajongók a csapat egy csomó pozitív érzelmek. A két faj sikerült megmászni a dobogóra. Ő lett a második és harmadik helyen. Eredmények szerint az időszak azt mutatta, hogy a legjobb eredményt pályafutása nyerte az utolsó a nyolcadik helyen.

És végül a versenyzői karrierje a sportoló a neve Ralf Schumacher. Életrajzában, mint látható, megvan a maga jó és rossz dolgokkal. Sajnos jelentős győzelmeket, soha nem sikerült elérni. 2012-ben kiderült, teljesen kudarcot vallott. Rider lőtt nincs eszköz az egyes esemény került tizenhetedik helyen.

Hobbi Ralf Schumacher

Német egy nagyon sokoldalú ember. Ő még soha nem fixated néhány versenyen, szemben az idősebb testvér. Szabadidejében szeret teniszezni, és a kerékpározás.

Annak ellenére, hogy az ember nagyon szereti a szabadtéri tevékenységek, és néha ő inkább otthon maradnak, és csak játszani backgammon valaki a családból.

Magánélete sportoló

Racer sokáig találkozott egy német Cora Brinkmann. Dolgozott, mint egy modell, valamint a televízióban. A 2001 őszén, a fiatalok hivatalosan legalizálták a házasság. Alig néhány héttel később, a pár már egy fia. A gyermek nevezték David. Ralf és Cora már házasok három évig, majd úgy döntött, hogy a válás.

Egy sportoló van egy bátyja, aki szintén egy versenyző. A neve Michael Schumacher, aki egy élő legenda a „Formula 1”.

Az élet nem sport

Sokan kíváncsiak, hogy mit csinált, kivéve Ralf Schumacher versenyzést. És a helyzet a következő.

Befejezése után a sport karrierje azt tervezte, hogy csinál egy beruházási pénz a szexiparban. Azonban az ötlet nem sikerült. Túl sok embert érdekel ez, és a sofőr úgy döntött, hogy nem foglalkozik az üggyel. Annak ellenére, hogy az elutasítás ilyen tevékenységet, az egykori sportoló becenevén Pornó Ralph.

Schumacher sikerült játszani több filmben.

Összegezve

Annak ellenére, hogy kétes eredményeket ért el a sport, az ember megy le a történelem verseny. Ez inkább a testvére, hanem közvetlenül vele. Sajnálatos, de amikor felidézni a nevét Schumacher, az első oldalon Michael. Sajnos, ez gyakran előfordul, főleg ez a tény kölcsönöz pikantéria, és hogy a testvérek nagyon hasonló megjelenésű.

Ma Ralf Schumacher az igazgatója a cég Deutsche Tourenwagen Masters, amiért egyszer játszott.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.