Sport és fitneszOutdoor Sport

Catherine Lobysheva - kétszeres olimpiai érmes a gyorskorcsolya

Miután visszavonult profi sport legendás Svetlana Zhurova 2006, az a hely vezetője a nemzeti gyorskorcsolya csapat volt, hogy a fiatal sportoló Ekaterine Lobyshevoy. Rajta lesz szó az alábbiakban.

találta magát,

Az egyik legszebb női sportolók az olimpia Szocsiban volt Catherine Lobysheva. Photo érmes a csapatversenyek díszített sok sport kiadványok. De történhetett ez, hogy nem tud jönni a gyorskorcsolya.

Született Catherine Lobysheva a Kolomna Moszkva közelében, 1985-ben. A család nem volt hivatásos sportolók, de a szülei szerették aktív életmódot. Apa részt vesz különböző amatőr versenyeken a labdarúgásban, és anyám ment nagy síelés. Ezért a szülőknek mindig helytelenítette a lánya szenvedélyét sport.

Catherine már régóta keresett egy olyan területen, ahol meg lehet teljes mértékben kibontakoztathassa tehetségét. Elment társastánc, kosárlabdázás, röplabda. A viszonylag alacsony növekedés ezen sport Lobysheva halad gyorskorcsolya. Egy bizonyos ponton unta, és ő komolyan vette fel tollaslabda.

Azonban az edzők voltak képesek meggyőzni őt, hogy tollaslabda - ez nem a jövőben a sportolók, mint például Catherine Lobysheva. Gyorskorcsolya végülis a fő foglalkozása. Az első sportoló mentor volt Vladimir Rubin.

Sport kiváló eredményeket. kitüntetéssel

Szakterület Catherine -. Sprint 500-1500 méter először a nagy versenyek kezd részt venni a 2004/2005 szezonban. Mivel a pálya elején, Lobysheva töltött több mint száz faj a világbajnokság. Sportoló vett részt a világ és Európa-bajnokságokon.

Pályája során ő többször megnyerte a bajnokságot Oroszország. Nagy siker az egyes esemény a nemzetközi versenyeken Ekaterina Lobysheva nem éri el. A legjobb eredmény az ő egyre sújtotta a második tíz. Mindazonáltal a magas átlagos szintje az egész csapat az ország lehetővé teszi a sportoló versenyez a díjakért a csapat verseny. Tizenkét alkalommal a World Cup Catherine Lobysheva együtt barátaival a dobogóra, köztük három lány az első.

Alapszakasz versenyek, természetesen fontos, de jelzi a siker minden sportoló mindig szolgálják az olimpiai játékok. A legértékesebb díjnyertes Ekaterina Lobysheva van a fő esemény a négy évet. Az első alkalommal került sor az olimpián Torinóban. Ezután a csapat verseny gyors orosz lányok a harmadik helyet.

2006 óta, kiegészítve karrier Svetlana Zhurova. A hely és a helyzet csapatvezető úgy Ekaterina Lobysheva.

A következő olimpián Vancouver kiderült a hiba az orosz válogatott. Nincs kivétel, és ez lett a nemzeti csapat sétálók. Catherine és élettársa maradt, ami messze elmarad a nyertesek.

Az olimpia Szocsiban orosz sportolók egyszerűen nincs joga beszélni rosszul. Amikor a féktelen támogatását a lelátókon, miután repült, mint a szél, Lobysheva és barátai elérte a harmadik lépése a dobogóra. Így lett a kétszeres olimpiai bronzérmes.

A robbanékony természete a gyors Catherine

Mint minden a tehetséges sportoló, az Lobysheva nagyon nehéz karaktert. Minden sokáig emlékezni a nagy konfliktus közte és az egyik lány a csapatából. Miután a botrány Abramov előtt döntő World Cup verseny nem hajlandó játszani a csapat. Ez ahhoz vezet, hogy vészhelyzet esetén csere. Felkészületlen versenyző nem a színpadon, és a csapat utolsó helyen a versenyen. Ezt követően, az egész csapat elgurult az első helyen az összetettben a világbajnokság.

Majd a szankciókat az orosz Skating Union. Abramov kiközösítették a verseny egy év, és a második résztvevőt a konfliktus megszökött a súlyos megrovás.

Catherine Lobysheva: szerelmi élete

Rajongók mindig érdekli, hogy mit szabad belélegezni bálványaikat kívül az arénában. Különösen, ha egy sportoló - egy vonzó lány. Catherine végzett Lobysheva Kolomna Állami Pedagógiai Intézet. A jövőben ez nem zárja ki a coaching ülésen. 2014-ben férjhez ment. Szerencsés lett Alexey Naumov - ismert motorversenyző.

A szociális hálózatok ment viharos vita az esküvő Katalin és Andrew. Mint esküvői limuzin ifjú használt tricikli khaki.

Ma gyorskorcsolya feltétel nélkül uralja a sportolók a holland. Ahhoz, hogy éket verni őket - elképzelhetetlen kihívás. Azonban megy a csapatnak, az orosz lányok képesek versenyezni más csapatok és nyerj díjakat. Catherine Lobysheva - az egyik legfontosabb vezetői ebben a gyorsan csapat.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.