Sport és fitnessJégkorong

A Stanley Kupa tulajdonosai Oroszországból

A jégkorong az egyik legnépszerűbb show és szórakoztató, annak ellenére, hogy ez kizárólag téli sport. A leghíresebb és leghíresebb A jégkorong bajnokság túl van az óceánon. A National Hockey League (NHL), amelyben harminc csapat játszik, amely kizárólag a nagyszerű jégkorongozóktól áll össze, szerte a világon, szerves része ennek az amerikai sport éves fesztiválnak. A Stanley Kupa tulajdonosai , a legrangosabb trófea, hétszámjegyű fizetésekkel és több millió dolláros szerződésekkel rendelkező ismert játékosok. A Stanley kupát egy olyan csapat fogadja, amely nemcsak a rendes szezonban tartotta meg az 1-8 helyet, hanem a "mérkőzések mérkőzésének" négy korábbi szakaszát is.

A játékosainktól eltérően, akik néha "lenyűgöző" játékot mutatnak, az orosz jégkorongos játékosokat nagyon nagyra becsülik a Nyugaton. Például Alexander Ovechkin, az első 2004-es tervezet, az orosz nemzeti hoki csapatok egyik vezetője lett a bajnokság legjobb gólszerzője tavaly.

A Stanley Kupa orosz tulajdonosai nem csak a jégen lévő utolsó vércseppet küzdő játékosok, hanem az edzők is. Az elmúlt 15 év során három oroszok képesek voltak klubjaikat a fő tengerentúli jégkorong trófeájába hozni. Ennek elején Évszázadok óta Vyacheslav Fetisov és Vladimir Bure, akik a New Jersey-i Devils edzők voltak, nemcsak olyan kiegyensúlyozott csapatot hoztak létre, amely 45 nyerteset nyert az alapszakaszban, de a "Dallas Stars" 2. Három évvel később a New Jersey-i Stanley Cup tulajdonosai ismét megnyerik a rájátszást Vladimir Bure vezetésével. Ezúttal a döntőben az Anaheim-i "Mighty Ducks" -ot 4-3 ponttal legyőzték.

Az utóbbi időben az orosz játékosok a tavalyi utolsó rájátszásban megnyerhették a végső döntést. A 2012-es forró kaliforniai kosárlabda-kedvenceik veresége után a Los Angeles Lakers a helyi Kings Club-ot hódító helyi hoki-játékosokat üdvözölte. A rendes szezon nyolcadik helyétől elhagyva a Stanley Kupa jövőbeli tulajdonosai hihetetlen védelmet mutatott, különösen a Kuik kapu "királyainak" érdemes megemlíteni. A "Los Angeles Kings" összetételében két orosz jégkorongos játékos játszódott le : Andrei Loktionov és Vyacheslav Voinov. Más döntősök részeként - "New Jersey Devils" - az első És az utolsó bajnok Ilya Kovalchukot is elvitte. Abban a pillanatban a játékos elhagyta az NHL-t. A Stanley Kupa tulajdonosai Oroszországból - 38 játékos. Háromszor Sergei Fyodorov nyerte a döntőt , ami a rekord a jégkorongosok között. Vjacseszlav Fetisov nemcsak edzőként vált a Nemzeti Jégkorong Liga győztévé. Két egymást követő év óta 1997-ben a Detroit Red Wings részeként az orosz sport legendája győzelmet aratott a világ egyik legrangosabb sportágában.

Ami a jövőbeli orosz bajnokokat illeti, aktívan tárgyalták Oleksandr Ovechkin, a Washington Capitals egyik játékosa, aki több mint egy szezonban játszott a rendes szezonban. Reméljük, hogy hamarosan a "Stanley-kupa győztesek" minősítést egy tucatnyi orosz sportoló fogja feltölteni, és új tehetségek jönnek a jelenlegi válogatottunkba.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.