Sport és fitneszOutdoor Sport

Olga Pyleva, életrajz

Olga Pyleva - hazai biatlon, ismételt győztes a World Cup, a 6-világbajnok és győztes két aranyérmet az olimpiai játékok. Házasság után, ő vette a nevét a házastárs - Medvedtseva, de a többség nyert meg, hogy por.

Sífutás

Olga Pyleva született Krasznojarszk terület kisvárosban BORODINO, a július 1975. A 10 éves, elkezdtem komolyan vegyenek részt a sport, és először csak a sífutás. Diplomáját az Akadémia Testnevelési Omszk.

Sok érmet nyert a versenyeken juniorok, kétszer lett világbajnok a relé, nyert egy ezüst és két bronzérmet az egyes versenyeken a junior világbajnokságon. Mentora volt a megérdemelt edző a Szovjetunió Alexander Grushin.

1996-ban, egy poros élet ez történik jelentős esemény - születése lánya Daria. Jön ki a szülési szabadság, úgy dönt, hogy menjen a biatlon, sí versenyzés kapcsolódó sport.

biatlon karrier

2000-ben Olga Pyleva összpontosított biatlon versenyeken. Egy hónap alatt, ez lett az egyik vezető sportolók az ország.

A 1999/2000 szezonban, Olga engedelmeskedett Dust biatlon dobogóra.

Már a harmadik versenyt a sprint Ruhpolding, Németország, ő nyerte meg a bronzérmet. Az utolsó szakaszban az orosz Hanti-Manszijszkban ismét végre nagyon sikeresen debutantes. Először volt a második, a sprint, majd a harmadik a folytatását versenyen.

Az eredmények szerint a szezon volt 20 helyen. Ez az eredmény különösen fontos, tekintve, hogy az első felében a szezon Olga Pyleva nem vett részt.

olimpiai siker

2002 Pyleva tagja lett az orosz csapat a téli olimpián az amerikai Salt Lake City. Az első program egy önálló faj. Biathlete Olga Pyleva volt benne a faj, azt állítva, a győzelem, az első három tűzvonalban telt hiba nélkül, de az utóbbi két alkalommal kimaradt eredményeként nélkül maradt érmet, de a 4. helyen.

5 másodpercig a célban elvesztette a káposztarepce Magdalena Forsberg, aki szintén kimaradt kétszer az utolsó sor, a győztes egy német Andrea Henkel.

Korona Dust sprint, ezúttal nem szerzett neki érmet. Slip egy állvány és egy kis sebességű menni a távolság szabad elfoglalni csak a 8. helyen. A győztes - egy még egy német Kati Wilhelm - Pyleva engedett többet, mint egy perc alatt.

De ne add fel Biathlete Olga Pyleva, életrajz, amely gyökeresen megváltoztatta február 16., 2002. Ő lett az olimpiai bajnok. Bár kezdetben mindent nem volt rózsás, a távolság elhagyta a 8. késéssel több mint egy perccel az első lőtéren hibázott.

Később azonban, hibamentes fényképezés és a nagy sebességű lehetővé tette, hogy betörjön a vezetők. Az utolsó körben Pyleva ment Wilhelm. A körülbelül 9,2 kilométerre az orosz húzta előre, hogy 5 másodpercig, végül irányító fenntartani ezt az előnyt. Ezen a napon, megkapta első olimpiai aranyérmét.

Ez a siker azonban nem ért véget Biathlete olimpián az Egyesült Államokban is ő nyerte meg a bronz A csapatban relét. Pyleva fut az első szakaszban. Baton társának Galina Kukleva adta a rangot a vezető a versenyt. Azonban ez nem volt lehetséges, hogy mentse az első helyen az oroszok. Kukleva teljesen sikertelen rack, folyik két szabad tartású, és adja át a stafétabotot már a 7.. Svetlana Ishmuratova és Albina Akhatova, akik elmenekültek a verseny későbbi szakaszában, mert ezek próbálták a helyzet javítására. Ennek eredményeként a csapat megszerezte a bronz.

A vancouveri olimpia

A második arany érem Biathlete Olga Pyleva, melynek fotó díszíti, míg a fedél minden újság, elnyerte az olimpia Vancouverben. Azonban csak sikerült süt a csapat versenyben. A relét.

Pyleva már nevet viselte Medvedtseva, ő végzett a harmadik szakaszban. Sportolók a színpadon előtte két töltött csak két szabad patronokat.

Olga vette része a távolságot pontosan és jó ütemben. A diadal fejezte be a napot Olga Zaitseva. Befejező mögött a második helyen a francia csapat több mint 30 másodperc. Bronz ment a német csapat.

Egy lépésre a vb

A szezonban 2003/2004 Pyleva méltán tartják az egyik a világ vezetői biatlon, minden verseny megerősíti ezt az állapotot.

Ebben a szezonban, ő tudott szerezni 6 győzelem a World Cup. Most az egyszer nyerte meg a versenyt az egyéni és a tömeges kezdő és kétszer sprint és folytatását versenyen Olga Pyleva. Fényképek sportoló érmet a kezükben kezdtek megjelenni egyre gyakrabban. Ebben a szezonban, ez tényleg győzelmet a vb, de nem sikerült felülmúlni az eredményeket norvégok Liv Grete Poiret neki. Pyleva - második.

A következő szezonban a csillag teljesítmény folytatódott. De ezúttal Pyleva lett csak a harmadik az összetettben, veszít egy kicsit a német Kati Wilhelm. Egyik fő riválisok. Victory, hogy a szezonban megnyerte a francia Sandrin Bayi.

Olga Pyleva befejezte a pályafutását hivatásos sport 2010-ben.

Magánélete

Daria lánya volt Dust első férjétől, akit elvált 2002-ben. Egyidejűleg Eugene Pylev volt az edzője.

A második alkalommal hozzáment a híres Biathlete Valerij Medvedtseva, olimpiai bajnok Calgary 1988-ban a relét.

Abban a pillanatban született három gyermeke van. Ez fia Arseny és lánya Julia és Olga. Az utóbbi jött létre a 2014 végéig.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.