EgészségOrvostudomány

Asterisk kenőcs - Gyors segítség

Napjainkban csillaggal kenőcs vagy balzsam egy gyógyszer, gyártott különböző kiviteli alakokban. Ez nem csak gyógyászati célokra, hanem a megelőzés. Balsam -a növényi eredetű, tartalmaz mentol, eukaliptuszolaj, hangyasav, szegfűszegolaj, kámfor, fahéj-olajat és néhány egyéb alkatrészek. Azt fertőtlenítő, irritáló és zavaró hatása az emberi szervezetre.

A gyógyszer csillag kenőcs által elismert hivatalos orvoslás terápiás és profilaktikus szer, nincs negatív hatással az emberi bőrön. Az alkalmazási tartomány meglehetősen széles, kezdve a mozgási betegség súlyos betegség. Épített ki egy nagy gyakorlattal gyógyítók Vietnámban, ami azt jelenti, hogy együtt módszerek keleti gyógyászat sikeresen küzd különböző betegségek. Hazánkban a balzsamot ajánlott megfázás (nátha, köhögés, gyulladásos betegségek, a orr és a torok, fejfájás, stb.)

Lánckerék kenőcs kezelésére mozgásszervi legnagyobb hatása a kezdeti szakaszban a betegség. Aromaterápiás ezzel balzsam lehetővé teszi, hogy távolítsa el a beteg szorongását és a fáradtság, tonizálja az izmokat munka és energizál. Mivel a gyors behatolását a balzsam a bőrbe területeken dörzsölés serkentik a vérkeringést és eltávolítja a méreganyagokat, és ez hozzájárul javulás a keringési rendszert, beleértve hajó.

A készítmény alkalmazása gyulladásgátló vagy fertőtlenítőszert kezelésében bőrbetegség, emlékeznünk kell arra, hogy azt nem lehet alkalmazni a nyílt sebek. Ellenkező esetben a lehető fájdalom. Balsam szinte nincs ellenjavallat, kivéve egy - fokozott egyéni érzékenység, azaz a olyan egyedi intolerancia alkatrészeket. Nem javasoljuk a használatát Kenőcs éven aluli gyermek öt éves, szintén nem kívánatos csillag a terhesség alatt.

Ebben az esetben alkalmazott, a kenőcsöt is hozzájárulhat, hogy a megjelenése allergiás reakciók alkatrészek a gyógyszer és égési sérülést okozhat. Amikor az angina, az influenza, a gyulladásos légúti inhalálással csillaggal jó módja elleni megfázás. Ehhez figyelembe forrásban lévő vízzel (1 liter) adunk hozzá csúcsán egy teáskanál kenőcs, és jól keverjük, fedett lepedő, lélegezni a 20 percig.

illóolaj gőzök befolyásolja a vérerek, csökkentik a gyulladást, elpusztítva fertőző ágensek. Vannak jó és gyors módszer az ilyen betegségek kezelésére, arra utal, hogy a nemzeti úton. Meg kell masszírozni dörzsölje balzsam torok jól csomagolja egy sálat, vagy egyéb szigetelt anyagból. Lefekvés előtt igyon meg egy nagy adag gyógytea mézzel. Másnap előfordul jelentős javulást egészségre.

A hatás a segítségével egy eszköz, mint a csillag kenőcs fokozható, ha kombinációban alkalmazzuk akupunktúrás masszázs, különösen a betegségek kezelésére, amely fejfájást, fáradtságot, orrfolyás, köhögés, stb Due gyógyhatása és a masszázs a kenőcs véredények nehezen keringenek a vérben, növeli takarmány tápanyagok és az oxigén a sejtek. Ezek a hatások ad enyhülést a betegnek.

Az East (Vietnam, Kína és mások.) A kúra hatásai bizonyos pontokat a test végzik segítségével akupunktúra. Ez a módszer a keleti gyógymódok közül nem mindegyik áll rendelkezésre, így kaptunk egy másik módja annak, hogy elterjedt a masszázs biológiailag aktív pontok balzsam. Maga az eljárás elég világos, a kapott hatás összehasonlítható igloterapevticheskim. A lényeg itt az, hogy tudja a helyét a kívánt pontok a testen a beteg dörzsölte kenőcsök és masszázs.

Similar articles

Trending Now

Newest

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.