Sport és fitneszOutdoor Sport

Andrey Rastorguev: Karrier lett baitlonista

Lett Biathlete Andrei Rastorguev több szezont egy sorban mutatja elég jó eredményeket különböző versenyeken. Annak ellenére, hogy viszonylag kis számú egyéni díjat, 28 éves sportoló minden verseny tekintik az egyik lehetséges versenytársak a biatlon világelsők.

korai karrier

Andrey Rastorguev - Biathlete, akinek életrajza és 28 év van egy csomó fényes foltok, több éve, tartják a fő kedvenc a lett csapat. A natív Aluksne kezdődött meg fiatalon. Az ő első hivatalos verseny Andrey Rastorguev állították meg a 10 éves kor. 2005-ben a sportoló indult teljesítményét a junior világbajnokságon, és 2006 szeptemberében első ízben ment fel a dobogóra, megnyerte a Ufa nyári törekvés.

Tizennyolc hónappal később, Rastorguev visszafogott téli és a verseny - Szlovákiában, 2008 januárjában, Andrew lett az első a sprint, válik az egyik négy biathletes, aki nem tett egyetlen hiányozni. Folytatva következetesen jó eredményeket mutatnak a világ elit biatlon Lett jött a 2008/09 szezonban, és az első versenyt tartottak a második felében a világbajnokság. Mivel az első versenyt a fiatal Biathlete be magát - a sebességet a sportoló megengedte neki, hogy hivatkozhat a jó teljesítményt, de gyakran egy akadályt Andrew lett a forgatás.

első olimpia

Mivel a siker, Andrey Rastorguev elérje a biatlon lista által bejelentett Lettország az olimpián 2010-ben Vancouverben. De nem sok tapasztalattal futam ezen a szinten, a személyes futam nem volt fölé a 50. sort, és a relé, majd két szabad tartású, nem segített a csapatnak, hogy mutatnak jó eredményt.

Annak ellenére, hogy a visszaesés az olimpián, a tapasztalat a teljesítmények praktikus Andrew. A következő szezonban, gyakran találta magát a top 10, és februárban 2011 kiderült, hogy egy lépésre érem lett a 4. az egyes versenyen az olasz Ridnaun. 2014-ben, a sportoló volt a cél a sikeres teljesítmény az olimpiai játékok Szocsiban, és mielőtt a fő szezon kezdete, elment, hogy meg tudjunk az Eb.

„Gold” Európa

A bajnokság került sor a cseh Nove Mesto és Andrey Rastorguev, Biathlete, aki nem tudta, mielőtt a siker ízét a világ szinten tudott nyerni két egyéni díjat. Az egyéni verseny, ami lett az első a versenyprogramban, a lett képes volt legyőzni a német Biathlete Benedict részesedése mindössze 0,3 másodperc, de ez is elég volt ahhoz, hogy megnyerje az aranyérmet. A következő futam a sprint, Rastorguev sikerét biztosította, a két büntetés elosztjuk a harmadik helyen az osztrák Komatsu, lövés tiszta. Kísérlet, hogy még egy érmet úgy döntött, hogy nem veszi, visszatartó ereje, mielőtt a fő kezdet.

Az olimpia Szocsiban, 26 éves sportoló is tudtam bizonyítani, hogy ő - a végén a sprint és a tömeges indul Lett volt a legjobb 20, és a törekvés volt képes arra, hogy a helyét a top tíz, befejező az utolsó 9. helyet. Annak ellenére, hogy a hiányzó érmet, az eredmény nagyon jó Rastorguyeva. Most lett biatlon 28 és vége óta az olimpiai játékok, nem tudta, hogy több mint egy érem a világbajnokság, de gyakran a teljesítmény sportoló reményt adott a rajongók, benne harci bekerülni az első öt.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.