Sport és fitneszTenisz

Olga Govortsova: életrajz és a tenisz karrier

Az első említés a tenisz találtak a 11. században. e., hogy mi volt akkor még szült kevés hasonlóságot mutat a modern tenisz. Aztán tenisz volt a modern tulajdonságok: labdák, hálók, tenisz-. De mint minden sport, ez a folyamat az evolúció megszerezte mindazt, ami benne van jelen ma. Tenisz egyre népszerűbb, és átterjedt minden sarkából a világot. És 1896-ban, a nyári olimpia, a sport volt versenyprogramba. Ma ez az egyik speciális sport a világon, ami persze, hősei. Például Monica Seles, Maria Sharapova, Steffi Graf - sportolók, akik már nevet szereztek maguknak, és ismert az egész világon. De ez nem marad el az idősebbek, és a mai fiatalok: Gavrilova Darja Govortsova Olga és Belinda Bencic. Ma részletesebben fogunk összpontosítani a fehérorosz sportoló Olga Govortsova.

gyermekkor

Élők Pinszk (Szovjetunió, most Fehéroroszország) Govortsova család augusztus 23, 1988 történt örömteli eseményt: lánya Olga született. A szülők, Olga, Tatjána és Andrew, ő az egyetlen lánya a család, de ők is már két fia - Alexander és Ilya. A szülők vigyázni a lány és 6 éves kor úgy döntött, hogy neki a sport. A választás esett tenisz - így, anélkül, hogy tudnánk, meghatározva a sorsa a lányát.

ifjúság

Már 14 éves korában Olga kezdett beszélni szakmai versenyeken. Az első ezek közül a nemzetközi ITF-versenyen. Miután részt vesz ebben a versenyben ugyanabban az évben Govortsova Olga lett a győztes a Orange Bowl. Ezt követte az első győzelem a ITF-tornát páros, tartották Ramat Hasharon (Izrael). Govortsova Olga járt párhuzamosan Victoria Azarenka. Ugyanakkor torna Olga megy a végső szakaszban egyetlen kisülés. A következő évben, a pár Azarenka-Govortsova nyert Wimbledonban.

felnőtt karrier

2007-ben a tenisz világában kezdett szert a népszerűsége a neve Govortsova Olga. Tenisz a lányok, majd lett mérföldkő az élet és a fehérorosz atléta, győztes több nagy versenyek ifjúkorában úgy döntött, hogy folytassa a pályafutását a felnőtt tenisz.

2007-ben Olga, köszönhetően a győzelmet a kislemez az ITF-versenyen bejut a legjobb 50 legjobb teniszezők egy kategória.

2008 Olga elérte a WTA tornán. Elődöntő svol Govortsova a 18. helyen izraeli Shahar Peer. Fehérorosz megbirkózni egy izraeli és elérte a végleges, de Olga csalódott volt. Victory tőle Lindsay Davenport. Néhány héttel később Olga Govortsova vett részt a WTA páros verseny tartott Charleston. Egy pár lány akkori román sportoló Edina Gallovits. 1/4 Edina Olga és nyert egy pár Kveta Peschke - Rennes Stubbs és a fejlett, hogy az elődöntőben. 1/2 döntő hozta a duo Govortsova-Gallovits egy pár Cara Black - Liezel Huber. Ebben a versenyben, a szerencse oldalán a fehérorosz-román csapat. Az utolsó, Olga Govortsova elvesztette társam Katarina Srebotnik és Ai Sugiyama.

Négy hét után Olga Govortsova vett páros WTA tornán. Company elérte a fehérorosz amerikai Jill Kraybs. A páros elérte a végleges, és nyert.

A pekingi olimpia Olga Govortsova került 35. helyen a világranglistán. A kislemez Olga elvesztette az első fordulóban az utánozhatatlan Serene Uilyams. A páros Belarus pár Govortsova-Kustova elérte a második fordulóban, elveszíti ukrán nővér Bondarenko.

döntők versenyek

A 2009-es év volt Govortsova gazdag trófeák a páros WTA mentesítést. Egy verseny Guangzhou és Tashkent Olga nyert 2-bajnokság WTA. Az utolsó verseny egyéni volt a Kreml Kupa 2009-ben, ahol eléri a végleges, Olga Gvortsova elvesztette a sportoló az olasz Francheske Skyavone.

Ebben az időszakban 2010-2015, Olga csak kétszer jutott a döntőbe a verseny által szponzorált WTA. A legjobb eredményt egyéniben ez idő alatt volt a kiadás a 4. fordulóban a verseny „Grand Slam”, tartott Wimbledonban. Erre a versenyre a fehérorosz jött a 122-ik hely a világon egyedülállók rangsor.

A páros ebben az időszakban, ő nyerte a 8. versenyek WTA. És még 5 alkalommal egy duett Govortsova jutott döntőbe. 2010-ben a győzelem nyert az Open Championship of China. Govortsova társa lett kínai Zhuang Tszyazhun. 2011-ben Olga vette 24. világranglistán páros. Ez az eredmény volt a legjobb pályája. Szintén ebben az évben, emlékszem a csapat Fehéroroszország, amely tartalmazza Govortsova, termelés az II világ Fed Cup-csoport. Azonban a következő évben a csapat elvesztette vezető pozícióját. 2015-ben, egy duett Azarenka Govortsova, megnyerte a play-off győzelem a japán pár visszatért a csapat a vezetést.

Magánélete és vnesportivnaya

Olga Govortsova a gyermekkori együtt tenisz foglalkozó művészi torna. De amikor szembesül a választás, én inkább a tenisz. Sokáig edző, Olga volt a testvére Ilia.

Mivel vonzó Govortsova részt vesz számos fotózásokra. Ha nem egy profi tenisz pálya, a divatlapok bizonnyal meglesz a fedél főcíme: „Model Olga Govortsova.” Képek a gyönyörű és tehetséges sportolók a galéria méltán tenisz témát. Olga - ez a szépség és a sportos tehetség törékeny teremtés.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.