Sport és fitneszLabdarúgás

FC "mohamedán" (Calcutta, India)

A futball egyik legismertebb és leggyakoribb típusú modern sport. Ugyanakkor kevés szurkolók iránt érdeklődő, például India bajnokságot. Minden szem a nagyobb bajnokságoknak az olyan országokban, mint Spanyolország, Németország, Anglia és Olaszország - és természetesen a nagy versenyeken, mint a Bajnokok Ligája és Európa Liga.

Azonban, ha a szakértői bajnokság Indiában, láthatjuk sok csodálatos és emlékezetes dolgot. Egyikük a bajnokságot a város, mint Kolkata. India egy szabványos rendszer bajnokságok, de elkülönítve, hogy ebben a városban házigazdák saját versenyen. És eközben ő az egyik legrégebbi a világon. Tehát meg kell biztosan tudni, hogy mi történik a világban a futball olyan városban, mint Kolkata.

India adta a világnak klub „mohamedán” - modern róla szurkolók nem valószínű, hogy hallani, de ez is az egyik legrégebbi klub, amely egy időben volt az egyik legerősebb Indiában, és még mindig az egyik legelismertebb.

híres klub

Futballklub „mohamedán” (Calcutta, India) az egyik legismertebb és legnépszerűbb az egész országban, hiszen ismerős sok rajongó a labdarúgás világában. A történelem e klub indul vissza, 1891-ben ez a legrégebbi az országban, és ez a csapat az első alkalom a történelemben, a legendás nyerte meg a bajnokságot Calcutta, melyről bővebben lesz szó tovább. Mivel a legtöbb klub, ő lett a divatdiktátor a labdarúgás az országban, és nagy hatással volt a további fejlődését Indiában. Sajnos, a mai napig a régi dicsőség hátrahagyott és labdarúgás szempontjából FC „mohamedán” (Calcutta, India) nem a legjobb állapotban.

haladás

Mi siker hihetetlenül hosszú története tette a klub? Tekintettel arra, hogy kialakulása során a történelem ezt a sportot, az ország volt a különböző regionális és nemzeti kupa, szinte mindegyikük „mohamedán” nyert, legalább egyszer. Azonban, ha beszélünk a legrangosabb trófeát az ország, amely befogadja a győztes a bajnokság India labdarúgó-válogatott, hogy nem zárkóznak. Sőt, a „mohamedán” nem tudott még nyerni, a második osztály - a legnagyobb eredmény volt a kiadás az első bajnoki a második helyre.

De ha figyelni, hogy a fent említett Calcutta jutott, itt, ez a csapat nagy sikere volt. Sajnos, a rekordot a legtöbb elnyerte „mohamedán” trófeák nem lesz képes, de ez az első alkalom a történelemben, a klub megnyerte a versenyt 1934-ben. Azóta ő nyerte tizenegy győzelmet, amelyek közül az utolsó nyúlik vissza 1981.

Kilenc alkalommal a csapat megállt a határán a győzelem, az utolsó alkalom volt 2016-ban, azaz az utolsó játék a verseny - majd megnyerte a legnagyobb ellensége „mohamedán”, „Kelet-Bengál”. Csak éppen „East Bengal”, és tartja a rekordot győzelem a bajnokságban Calcutta - gyűlnek neki a trófeát 38 alkalommal. Ugyanakkor a klub játszott a Major League of India, ahol a harmadik helyen végzett az elmúlt évben. Természetesen a legrangosabb verseny a bajnoki India - Calcutta League inkább egy történelmi barátságos versenyen.

Legújabb eredmények a „mohamedán”

Ha beszélünk, hogy hogyan játszottak az elmúlt évtizedben ez a klub, nyugodtan mondhatjuk, hogy nem fél az egész Indiában. Kolkata League játékosok még léc alá utoljára sokáig. 2009-ben a klub kiesett az első osztályban játszott négy évig a másodosztályban. Ugyanakkor 2013-ban „mohamedán” harmadik helyen, megállás egy lépéssel elmarad a termelés az első bajnoki, és 2014-ben került a második helyre, és eltörte a legrangosabb országos bajnokságot.

De ő nem tart sokáig - az első szezonban a csapat került a 13. helyen, és jött vissza a második liga. A fennmaradó két évben a klub és ott töltötte, mégis anélkül, hogy újra visszatér a legmagasabb szinten. Mint tudja, a legfontosabb verseny a sportág, mint a labdarúgás, a bajnokság Indiában. Calcutta League nem annyira fontos a sport verseny, de mindent érdemes külön is tárgyalni. Általában meg kell mondani a nagyon indiai labdarúgó-rendszer részletesebben.

Indian Super League

Ez a verseny a legfiatalabb és leginkább összhangban a szellem a modern futball, mint tisztán üzleti. Ebből jött létre 2013-ban, amikor egy árverésen eladta a jogokat nyolc csapat, hogy kellett volna, hogy részt vegyenek a versenyen, az Egyesült Államokban és más üzletemberek. Közvetlenül azután, hogy a vásárlás a csapatok kezdtek jönni a jó játékosok, akik korábban fontosak voltak a számok az európai labdarúgásban. Mivel ilyen kis méretű a verseny, egy standard bajnokságban játszott csak 14 kört. Ezt követően játszott playoff fázis, amelyben a győztes határozza. A mai napig már játszott eddig csak két bajnokságot - 2014-ben elnyerte a klub „Atletico” kalkuttai, és 2015-ben - „Chennayin”.

National Football League

Azonban az indiai Super League nem vezető ország verseny - már kritizálták, mert a szezon túl rövid, és nem célja, hogy a fejlesztési indiai labdarúgó és vonzza a finanszírozásba. A fő verseny az I-League, azaz a bajnokság Indiában. Ez ezen a versenyen, és lett a vezető az országban, ahol a labdarúgás előtt alakult kizárólag az amatőr szinten. Van ez a verseny 1996-ban, de akkor ez volt az úgynevezett National Football League, és bár alakult a helyi labdarúgó-szövetség, maradt félig.

Már 1997-ben, majd hozzáadjuk a másodosztályban, és ebben a formátumban torna tartott közel tíz éve. A 2006-ban adtunk a harmadik osztályt, de még ott voltak gondolatai a globális reformáció, 2007-ben a National Football League megszűnt, hogy helyet csináljanak az első hivatásos labdarúgó torna.

India League

Az első győztes klub „Dempo”, amely végül megnyerte a három díjat, s tartja a rekordot, mint a klubok Churchill Brothers „” Bengaluru »és« Mohun Bagan „nyert eddig csak kétszer. A méret nem stabil marad egy év - folyamatosan változik minden elemet, a legkisebb részlet, hogy hány csapat a bajnokságban. Abban a pillanatban, között egy játék 11 csapat nem rájátszásban fázisban. A legjobb csapat az ázsiai Cup, és néhány még egy esélyt, hogy jogosult az ázsiai Bajnokok Ligája, de kevés klubok, amelyek követik a méret a torna.

League Two

Ami a második liga, ez a verseny, ahol a leggyengébb kiesik India bajnoki csapat - és amennyiben a bajnokságban India jön a legerősebb klub a második ligában. Ez a „mohamedán” a fent említett most ott áll.

Calcutta Kupa

Azonban a leginkább figyelemre méltó esemény, amely büszkélkedhet India - Calcutta jutott. Eredménytábla ez több, mint érdekes, hiszen részt vett több mint száz klub ilyen indiai városokban, mint a Calcutta. Ő az egyik legrégebbi labdarúgó tornák óta tartott 1989 óta.

Hogyan India focizni? Calcutta bajnokság állása amely oszlik meglehetősen nyakatekert módon, kiváló példája. A jelenlegi bajnokságban hat részre oszlik: az első és az utolsó egy osztva két poddiviziona. Mindegyikük játszik több mint 10 csapat, amely először végzett az első felében a szezon az általános táblázatot, amely végül szét két részre. Az első felében a vezető a második rész az évad a harcot a bajnokságot, és a második - igyekezett nem repülnek az alacsonyabb osztályba. Érdekes tény, hogy az első osztályban 1982 óta, győztes csak két klub - „Kelet-Bengál” és a „Mohun Bagan.”

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.