Alan Pardew: a történet egy angol edző

Alan Pardew tartozik generációs edzők, a szív, amely teljes egészében az angol Premier League-ben. Itt vette, mint egy játékos, tette hírnevét, mint egy edző, és nem gondolni, hogy valaha is kicserélik Albion másik liga. Pardew - veterán a coaching Angol Tanszék, azonban úgy tűnik, hogy most, az ő 56 éves, a menedzser csúcsformában.

Playing karrier

Mint játékos Alan Pardew emlékszik az angol közönség, mint a játékos három klub: "Crystal Palace", "Charlton Athletic" és a "Barnet". Úgy viselkedett, elsősorban a középpályás, és mind a három sáv volt az egyik vezető mező közepén.

A labdarúgó életrajz Pardew nem volt top klubok versengenek a legmagasabb helyeken, így nem meglepő, hogy több mint a vállán az angol játékos csak a címe döntős England 1990 jutott.

edzés

Az első tapasztalatok a szerepe menedzser Alan Pardew-t, hogy egy mentor „Reading”. Élén a „Royals”, töltött négy évszak, jól bevált és kapott egy ajánlatot, hogy fejét „West Ham”, megy át egy másik változás a generációk.

A következő három évben bizonyos mértékig meghatározó egy fiatal edző, „Kalapács”. A második kísérlet, visszatért „West Ham” tartózkodás a Premier League, és egy évvel később jött a csapat, hogy az FA Kupa döntőjében. Majd a harcot a „Millennium” ellen „Liverpool” véget ért a döntetlen, és a tizenegyes-out szerencse elfordult a „bordó”. A 2006 nyarán, Alan hagyta el Londont.

Alan Pardew - edző "Newcastle"

Transit a „Southampton” Pardew volt a „Newcastle”, amely szerződést írt alá öt és fél év. Az elején az új „szarka” évtized nem tudott beavatkozni a helyek elosztását a Bajnokok Ligája zóna, de szilárd volt középparaszti a Premier League-ben. Angol szakember kezdődött egy szenzációs győzelem a „Liverpool”, de a közepén az őszi csapata kimutatta meglehetősen középszerű foci. A szezon végén a csapat ugyanabban a városban fejezte be a tizenkettedik helyen. Ez a szint a futball, „Newcastle” demonstrálta az egész öt év, amelynek során Alan Pardew vezette a csapatot. Függetlenül van egy szezonban 2011/2012 években, amikor a csapat megnyerte a bajnokságot, Anglia, az ötödik helyen, ami megadja a jogot, hogy képviselje az országot a csoportkörben az Európa Liga.

A szezonban 2015/2016 Pardew vezette az egykor őshonos a saját „Crystal Palace”. Az eredmények szerint a bajnoki csapat nyerte a tizenötödik hely, de közel volt a szenzáció, ha az FA Kupa döntőjében. Purdy elvesztett döntő csata „a Manchester United”, azaz egy szem a rossz eredmények az országos bajnokságon kényszerítse a főnökök „Palace” része az edző.

Copyright © 2018 hu.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.